Paskelbta Pakomentuoti

5 būdai atnaujinti vonią

Vonios restauravimo technologijos

Laikui bėgant, bet kokia vonia praranda savo patrauklią išvaizdą. Atsiranda dryžiai ir rūdžių pėdsakai, blizgesys išnyksta ir paviršius pasidaro šiukštus. Visa tai sako, kad  laikas pakeisti vonią. Neretai tai nėra mažos išlaidos, kadangi  to pasekoje gresia vonios kambario remontas. Tačiau yra išeitis – Vonios Restauravimas. Rinkoje yra daugybė įvairių medžiagų bei vonios restauravimo būdų,  kurių pagalba, tame tarpe ir SAVO RANKOMIS  galite atnaujinti savo seną vonią.

Populeriausios vonios restauravimo technologijos

  1.    Vonios paviršiaus dažymas aerozoliu. Šis būdas pakankamai pigus. Čia naudojami aerozoliniai vonios emalio dažai.Vonios dazymas aerozoliuPurškiant skleidžia agresyvų kvapą. Dažai voniai galutinai išdžiūsta per dvi paras. Šitoks emalis gali tarnauti iki 6 mėn.
  2.    Vonios padengimas emalio mišiniu naudojant teptukąVonios dazymas teptuku arba volelį (kaip įprasti dažai).  Vonios dažymas voleliuŠis procesas yra taip pat gana pigus. Šiuo atveju dažniausiai naudojamas mišinys,  kurį sudaro pats emalis ir kietiklis.  Atnaujinus paviršių patartina neeksploatuoti vonios bent 5-7 dienas, tai yra laikas, kuris reikalingas pilnai emalio polimerizacijai. Taip pat kai kurį laiką gali jaustis gana agresyvus kvapas.  Padengus vonią  šitokiu mišiniu, emalio tarnavimo laikas sudaro nuo 2 iki 5  metų.
  3.    Vonios atnaujinimas įmontuojant akrilinį įdėklą.akrilinis ideklas Čia parenkamas pagamintas gamykloje įdėklas pagal konkrečią vonią  ir atvežamas sumontavimui į vietą. Akrilinio įdėklo sluoksnis gerokai sumažina vonios šilumos laidumą (susidaro termoso efektas), todėl vanduo vonioje ataušta  žymiai lėčiau. Siekiant geriausio rezultato, svarbu ne tik pasirinkti tinkamą įdėklą, bet ir tinkamai  ji sumontuoti, kas sąlygoja ir didesnę kainą. Įdėjus įdėklą, į vonią įpilama vandens ir paliekama parai. Atkurta vonia gali tarnauti apie 10-15 metų.
  4. Vonios restauravimas specialiu įrenginiu su liejimo pistoletu.Vonios restauravimas liejimo pistoletuŠis vonios atnaujinimo būdas atliekamas naudojant profesionalią įrangą bei jo procesas yra sudėtingesnis, tačiau šitokios dangos tarnavimo laikas taip pat yra kur kas ilgaamžiškesnis. Naudotis vonia galima jau po 24 val. Tarnavimo laikas gali siekti  apie 15 metų.
  5. Vonios retauravimas naudojant užpylimo technologiją.Vonios restauravimas uzpylmu Tai optimalus restauravimo būdas, kuris atliekamas naudojant dviejų komponentų savaime išsilyginančią dangą. Procesas atliekamas rankiniu būdu, tačiau skirtingai nei paprasti dažai voniai ši priemonė padengiama pilant paruoštą medžiagą iš plastikinės taros. Pasirinkus šį restauravimo būdą nėra jokio agresyvaus kvapo. Nesunkiai prieinamas ir atliekamas savarankiškai. Tinkamai padengus medžiaga, vonia galima naudotis po 48 val., tačiau  tarnavimo laikas gali siekti iki 20 metų.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

seven − seven =