Paskelbta Pakomentuoti

Vonios kambario remontas – Nuo ko pradėti

Vonios kambario remontas

Tam, kad vonios kambario remontas netaptu košmaru, reikia tinkamai organizuoti remonto eigos nuoseklumą. Taigi, būtina laikytis tam tikro  plano, kuris padės sklandžiai pradėti ir, svarbiausia, užbaigti remontą protingais terminais ir kainomis.

VONIOS KAMBARIO REMONTO ETAPAI

 1. Sąmatos sudarymas. 

  Nereikia pamiršti, kad remontas vonioje – pakankamai brangus projektas. Todėl labai naudinga prieš pradedant sudaryti sąmatą. Iš pradžių apgalvokite dizaino elementus savo vonioje, apsibrėžkite viską, ką norėtumėte įgyvendinti ir atnaujinti. Nuspręskite, ar pasiruošę visiškai pakeisti santechniką ir pačia vonią, ar vis dėl to geriau išspręsti šį klausimą tokių būdu  kaip vonios restauravimas. Jei turite tam tikrų įgūdžių, galbūt kai kuriuos darbus galite atlikti savarankiškai, ko pasekoje galima sutaupyti iki 50% nuo visos sąmatos vertės.

 2. Parengiamieji darbai. 

  Jei esate pasiryžęs kapitaliniam vonios kambario remontui, tuomet  reikės išmesti visą seną santechniką ir pašalinti senus apdailos elementus. Svarbu atkreipti dėmesį  į kanalizacijos bei vamzdžių būseną ir, jeigu reikia,  pilnai juos pakeisti.

  Jeigu santechnikos įrangos ir vamzdžių būsena yra patenkinama ir nereikalauja keitimo, tuomet jums derės pagalvoti apie senos vonios atnaujinimą. Tai gali ženkliai sumažinti išlaidas ir sutaupyti nemažai laiko.

 3. Vonios apdaila. 

  Pirmiausia turite paruošti sienas ir grindis plytelėms klijuoti. Paviršius turi būti  lygus, tik tada plytelės atrodys gerai. Išlyginus paviršių, nepamirškite hidroizoliacijos, kuri  turi  apimti grindis ir sienas.

  Plytelių pasirinkimas sienoms ir grindims yra didžiulis. Plytelės gali būti keramikinės arba granitinės, o jų spalva ir dydis yra jūsų skonio reikalas. Po to, kai plytelės priklijuotos, reikalingas glaistas tarpams užglaistyti, kuris taip pat gali būti bet kokios spalvos. Vonios lubas galima dažyti arba padaryti plastiko apdailą. Be to, kambaryje esant dideliam drėgnumui, puikus pasirinkimas– įtempiamos lubos.

 4. Vonios kambario įrengimas. 

  Dabar galima užpildyti vonios kambarį viskuo, ko reikia, visų pirma, tai santechnika. Atkreipkite dėmesį, kad jei ketinate montuoti ketaus arba plieninę vonią, tai reikėtų padaryti prieš klijuojant plyteles. Tačiau tokie objektai kaip akrilo vonia, dušas, kriauklė, klozetas įrengiami jau visiškai paruoštame kambaryje. Vonios emalio atnaujinimas (jei nuspręsite restauruoti seną vonią) taip pat atliekamas po visų nešvarių darbų. Tada galima sumontuoti ir prijungti skalbimo mašiną, pritvirtinti lentynas, veidrodžius, įvairius priedus  ir mėgautis nauju vonios kambariu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

1 × five =